Vážení zákazníci, jsme přestěhovaní do nových prostor, které připravujeme spolu s našimi motorkami a novými produkty. Vzhledem k tomu do konce července nebudeme stíhat odbavovat nové zakázky, z toho důvodu jsou všechny věci na dotaz/na objednání. O možném termínu dodání se vždy informujte předem telefonicky nebo emailem. Za team Jawatech Grošák

Hadička benzín

Kód: 353-39-018-E 353-39-018-X Zvolte variantu
3,50 Kč 4,50 Kč od 3,50 Kč
Na dotaz (>5 cm) Na dotaz (>5 cm) Zvolte variantu
Průměr vnitřní / vnější v [mm]
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Palivová hadička, která neztvrdne ani při používání moderních biobenzínů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během dvou let jsme na několika motocyklech najeli přes 15000km přes Evropu a otestovali benzínovou hadičku která netvrdne.
Ověřili jsme tak tvrzení výrobce, že je dlouhodobě odolná benzínu i etanolu, olejům, UV záření, teplotě, ohybu...prostě že vydrží!
Jedinou změna, která hadičku při provozu potká je změna barvy. To je vidět na porovnávacích fotkách - na první fotce je nová hadička, na druhé fotce je stav po dvou letech.

Jak je zajišťován prodej hadičky

Prodej hadičky je po centimetrech - v košíku prosím upřesněte, kolik cm máme připravit.
Tolerance řezu je do plusu, takže od nás dostanete hadičku přesně v rozměru který jste si objednali, případně o pár milimetrů delší.

Jaký zvolit průměr hadičky

Pro originální kohouty je hadička o rozměrech 4,8mm / 8mm (vnitřní / vnější průměr), pro větší 3/8" kohouty je určen rozměr 9,5mm / 12,7mm (vnitřní / vnější průměr). Pokud potřebujete speciální rozměr, prosím pište volejte.

Jakou zvolit délku hadičky

Doporučujeme níže uvedené údaje brát jako orientační a změřit si skutečnost na motorce. Záleží totiž na tom, zda hadičku používáte na nejkratší spojení nádrže s karburátorem, případně tam máte vložený filtr paliva, nebo naopak používáte samotnou hadičku a uzel na ní jako jednoduchý filtr.
V katalogu originálních dílů je u kývačky 353-39-018 psáno 140mm.
V katalogu originálních dílů 634.5/.6/.8 je u dílu 451-9-600-39-013 psáno 230mm.
Pokud potřebujete poradit, obraťte se na nás.

Jak hadičku namontovat

Hadička je mechanicky velmi odolná, takže montáž na kohout nasucho je za trest. Stačí ale trochu benzínu z nádrže a jde to mnohem lépe.
Rozhodně nedoporučujeme nahřívání plamenem ani jiným způsobem. Na hadičce nelze poznat zda je teplota správná/už moc a změklou hadičku na kohoutu neposunete ani o milimetr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrž
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.