Vážení zákazníci, jsme přestěhovaní do nových prostor, které připravujeme spolu s našimi motorkami a novými produkty. Vzhledem k tomu do konce července nebudeme stíhat odbavovat nové zakázky, z toho důvodu jsou všechny věci na dotaz/na objednání. O možném termínu dodání se vždy informujte předem telefonicky nebo emailem. Za team Jawatech Grošák

Motorový olej Lavio Motosynt 2T

Kód: 239
148 Kč
Objednáno

Léty a kilometry ověřený dvoutaktní motorový olej za rozumnou cenu, který vás nikdy nenechá ve štychu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouho jsme zkoušeli a hledali optimální olej do našich motorů. Levné oleje nadměrně kouří a zanáší výfukovou soustavu, drahé syntetické oleje kromě nízké kouřivosti nepřináší žádnou znatelnou výhodu. Existuje nějaký kvalitní olej, který by kombinoval špičkové specifikace výkonnosti a kouřivosti s rozumnou cenou? Ano! Lavio Motosynt 2T. Polosyntetický dvoutaktní motorový olej se specifikacemi API TC+ a JASO FD je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí svému motoru dopřát kvalitní mazání a zároveň nechtějí zbytečně obtěžovat okolí nadměrným kouřem a užívat si jízdu bez nutnosti pravidelného čištění motoru a výfuku od karbonu.

Na tento olej máme najeto desítky tisíc kilometrů bez jediného problému. Na mém motocyklu Jawa 250/592 jsem jen na tento olej najel přes 45 000 km po celé Evropě v nejrůznějších podmínkách od dlouhých dálničních přesunů s plnou bagáží až po těžké terény šotolin a lesních cest zapomenutých koutů hor a pahorkatin. Motor vždy zvládl maximální zátěž bez zaváhání. Výbrus v 60 000 km jsem dělal spíše preventivně, ale i bez něj byl motor ještě ve slušné kondici. To hovoří jasně o kvalitě tohoto oleje. Výfuky jsem nemusel čistit ani jednou. Při správném seřízení karburátoru, stylu jízdy odpovídajícímu dvoutaktní povaze motoru, omotávkách na kolenech výfuku a oleji Lavio jsem dokonce dosáhl cihlových koncovek výfuků!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.